az-ubytovani.info **** ubytovanie Bytovy dum Teplice Plaza ubytovanie Teplice

**** ubytovanie Bytovy dum Teplice Plaza ubytovanie Teplice

ubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza Teplice Plaza je bytový dom so 40 apartmány rodinného typu a dvoma nadštandardnými dizajnovými apartmány. Jeho pozícia ponúka hosťom kľudný pobyt a zároveň rýchlu dostupnosť do mestského centra.

Stavba bytového domu TEPLICE PLAZA bola dokončená v júni 2007. Sedemposchodový dom sa nachádza v kúpeľnej zóne v Šanove naproti detskej liečebni Nové kúpele. Vo vzdialenosti 50m od hotela je Teplický Aquapark.

TEPLICEPLAZA ponúka luxusné ubytovanie v samostatných, kompletne vybavených bytoch. Každý byt o rozlohe 108 m2 má priestrannú obývaciu izbu, modernú kuchyňu, dve spálne s vlastnými kúpeľňami, WC pre hostí, balkón, loggiu alebo terasu, niektoré apartmány majú aj klimatizáciu.

V jednej spálni sa vždy nachádza veľká dvojposteľ, v druhej potom dve samostatné postele. Kuchyne sú vybavené modernou kuchynskou linkou, dotykovou elektrickou varnou doskou, pečiacou aj mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a tiež kompletnou sadou riadu pre 6 osôb. Obývacej izbe dominuje luxusná sedacia súprava a konferenčný stolík. Súčasťou salónu je aj jedálenský stôl pre 6 osôb.

Samozrejmosťou vybavenia je telefónna linka, televízor s 15 satelitnými stanicami, pripojenie na internet a trezor. Balkón / terasa ponúka príjemné posedenie. Apartmány sú primárne určené štvorčlenným rodinám, do jednotlivých izieb možno zabezpečiť detskú postieľku.

Teplice Plaza Nadštandardné apartmány
Pre náročnú klientelu sú k dispozícii 2 nadštandardné apartmány o rozlohe 180m2 a 70m2. Tieto jedinečné priestory sú vybavené štýlovým masívnym nábytkom a kvalitnými textíliami. Väčší z nich má dve spálne s vlastnými kúpeľňami, salón a priestrannú kuchyňu. Z jednotlivých miestností je možné vyjsť na terasu, ktorá ponúka úchvatný pohľad na celé mesto. Menší apartmán je architektonicky riešený obdobne, salón je spojený s kuchynským kútom, ďalej je tu spálňa s jednou dvojlôžkovou posteľou, samostatná kúpeľňa s toaletou. Tento apartmán tiež disponuje rozľahlou terasou.

Bytový dom Teplice Plaza služby
Architektonické riešenie jednotlivých izieb vychádza v ústrety požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov a svojim návštevníkom tak ponúka úplné súkromie a ničím nerušený pobyt. Hotelový servis, recepcia 24 hodín, denné upratovanie, súkromné parkovisko, práčovňa, reštaurácia, obchod s potravinami.
ubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - Služba na recepcii je 24 hodínubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - možnosť pripojenia na internetubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - k dispozícii letná terasaubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - hotel má reštauráciuubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - akceptuje creditné karty Eurocard/Mastercardubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - akceptuje creditné karty VISAubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - akceptuje creditné karty American Expressubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - akceptuje creditné karty JCBubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - akceptuje creditné karty Diners Club Internationalubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - Televizor má príjem satelitných  programůubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - Iybz sú vybavené televízoromubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - Izby s vlastnou toaletouubytovanie Teplice Bytovy dum Teplice Plaza - v izbach je telefon